Szanowni pacjenci,

W odpowiedzi na Państwa wnioski dotyczące usprawnienia portalu dla pacjentów uprzejmie zawiadamiamy, że od dnia 30-04-2021 r.  został uruchomiony nowy e-portal pod adresem:
https://portalzozmokotow.pl

W celu uzyskania dostępu do nowego e-portalu prosimy o ponowne przeprowadzenie procedury rejestracji. W celu pełnego dostępu do historii choroby należny potwierdzić swoja tożsamość w rejestracji przychodni.  Procedura uzyskania dostępu zajmie ok. 3 minuty.

Informacja dla pacjentów ze skierowaniem Zgodnie z wymogami NFZ pacjentów pierwszorazowych czyli posiadających skierowanie do lekarza specjalisty należy zapisywać do kolejki osób oczekujących do danej Poradni prowadzonej w ramach kontraktu z NFZ. W związku z tym pacjenci pierwszorazowi proszeni są o przesłanie skanu skierowania lub kodu e-skierowania i numeru pesel  dla właściwej  poradni, na podany poniżej adres mailowy z prośbą o rejestrację lub o dostarczenie skierowania ewentualnie e-skierowania do rejestracji przychodni. Termin wizyty zostanie wyznaczony zgodnie z kolejką oczekujących o czym pacjent zostanie poinformowany.

Adresy mailowe:

  • Przychodnia Lekarska przy ul. A. Malczewskiego 47a: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Przychodnia Lekarska przy ul. A. J. Madalińskiego 13: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Przychodnia Lekarska przy ul. Soczi 1: soczi.zapisy@zozmokotow.pl
  • Przychodnia Lekarska przy ul. Soczi 1 Poradnia gruźlicy i chorób płuc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Przychodnia Lekarska przy ul. Przyczółkowej 33: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Przychodnia Lekarska przy ul. Chełmskiej 13/17: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Przychodnia Lekarska przy ul. Jadźwingów 9: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Przychodnia Lekarska przy ul. Kolegiackiej 3: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Przychodnia Specjalistyczna dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kieleckiej 27: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.