REKRUTACJA SZPZLO WARSZAWA-MOKOTÓW

Jak wziąć udział w procesie rekrutacji?

Rozmiar czcionki

Zakres zadań na stanowisku:

- naliczanie wynagrodzeń, zgodnie z przepisami prawa pracy i regulaminem wynagradzania, , świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy

- sporządzanie list płac,

- administruje i monitoruje system wynagrodzeń w firmie,

- przygotowuje raporty z obszaru zarządzania personelem (poziom absencji chorobowej, wykorzystanie budżetu płac, itp.),

- kontrola zwolnień lekarskich

- sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS

- przygotowuje i realizuje system świadczeń dodatkowych, analizuje wynagrodzenia w oparciu o dane wewnętrzne oraz dane rynkowe,

- wspiera proces tworzenia lub usprawniania systemów płacowych oraz usprawnia lub tworzy nowe rozwiązania w lokalnym systemie kadrowo - płacowym, a także kontroluje efektywność systemu wynagrodzeń i bierze udział w ustalaniu systemów motywacyjnych dla pracowników firmy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie)

-bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisy dot. ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych.

- pakiet MS Office (biegła znajomość programu Excel) i obsługi programu kadrowo – płacowego,

- doświadczenie pracy w dziale płac,

- Poza tym osoba na tym stanowisku powinna cechować się: komunikatywnością, łatwością nawiązywania kontaktu z ludźmi, zdolnościami logicznego myślenia, umiejętnością pracy w zespole, spostrzegawczością, odpowiedzialnością, samodzielnością, dyspozycyjnością oraz umiejętnością planowania pracy i umiejętnością pracy pod presją czasu.

 OFERUJEMY: umowę o pracę na w wymiarze pełnego etatu.

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.