REKRUTACJA SZPZLO WARSZAWA-MOKOTÓW

Jak wziąć udział w procesie rekrutacji?

Rozmiar czcionki

Wymagane kwalifikacje:

  • wyższe wykształcenie - preferowane wyższe kierunkowe lub podyplomowe np. zdrowie publiczne, zarządzanie podmiotami leczniczymi,
  • znajomość ustawy o działalności leczniczej, ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, ustawy o świadczeniach finansowanych ze środków publicznych,
  • znajomość procedur udzielania zamówień publicznych dot. zakupu świadczeń zdrowotnych,
  • biegła obsługa pakietu Office,
  • nienaganny przebieg pracy,
  • preferowani pracownicy z doświadczeniem w działach administracji publicznych podmiotów leczniczych.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzania konkursów na udzielanie świadczeń zdrowotnych oraz przygotowywanie umów cywilnoprawnych w tym zakresie z podmiotami wykonującymi działalność leczniczą,
  • Przygotowywanie ofert marketingowych sprzedawanych usług oraz materiałów promocyjnych dla Zespołu,
  • Przygotowywanie materiałów do negocjacji z NFZ, dotyczących zakresu i kosztów usług medycznych oraz warunków umów,
  • Współpraca z samorządem lokalnym w zakresie realizacji programów marketingowych i promocyjnych,
  • Organizowanie współpracy między jednostkami Zespołu w ramach udzielania świadczeń zdrowotnych.

OFERUJEMY: umowę o pracę na zastępstwo w wymiarze 1/4 lub 1/3 etatu (do uzgodnienia) z perspektywą zatrudnienia stałego.

Oferujemy możliwość indywidualnego dostosowania czasu pracy zatrudnienia. Bardzo mile widziani emeryci spełniający opisane wymagania kwalifikacyjne

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.